| Įvertinimas |
0 / 10 (įvertino 0) |
| Įmonės kodas | 183698210 |
| Tinklapis | http://www.utenossilas.lt |
| Draudėjo kodas | 160116 |
| Darbuotojai | 37 (2026-03-31) |
| EVRK veikla | Kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių gamyba |
| Registracijos data | 1996-11-18 |
| Metai | Ilgalaikis turtas |
Trumpalaikis turtas |
Nuosavas kapitalas |
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 086 382 € | 951 831 € | 355 556 € | 1 584 420 € |
| 2015 | 298 457 € | 300 609 € | 103 018 € | 470 625 € |
| 2016 | 288 152 € | 353 783 € | 100 065 € | 519 474 € |
| 2017 | 236 153 € | 372 072 € | 47 363 € | 541 494 € |
| 2018 | 186 675 € | 310 383 € | -29 806 € | 510 524 € |
| 2019 | 150 937 € | 200 897 € | -23 952 € | 362 474 € |
| 2020 | 140 274 € | 263 955 € | 3 775 € | 390 170 € |
| 2021 | 188 849 € | 396 162 € | 153 851 € | 423 904 € |
| 2022 | 147 653 € | 371 236 € | 163 233 € | 351 428 € |
| 2023 | 114 092 € | 283 233 € | 90 351 € | 305 772 € |
| Metai | Pardavimo pajamos |
Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius |
Grynasis pelnas (nuostoliai) |
|---|---|---|---|
| 2014 | 3 175 816 € | 3 995 € | 3 317 € |
| 2015 | 707 091 € | 5 691 € | 5 418 € |
| 2016 | 772 733 € | 2 544 € | 2 424 € |
| 2017 | 655 792 € | -47 324 € | -47 324 € |
| 2018 | 584 212 € | -71 791 € | -71 791 € |
| 2019 | 753 512 € | 11 231 € | 10 653 € |
| 2020 | 1 228 538 € | 33 682 € | 32 117 € |
| 2021 | 1 415 055 € | 164 456 € | 157 019 € |
| 2022 | 1 297 956 € | 7 322 € | 6 125 € |
| Markė | Pavadinimas | Kat. | Masė, kg | Tūris, cm3 | Galia, kW | Degalai | Pirm. reg. | Savininkas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FIAT | CROMA | M1 | 1585 | 2198 | 108 | Benzinas | 2007-10-24 | Taip |
| FIAT | CROMA | M1 | 1585 | 2198 | 108 | Benzinas | 2007-10-24 | Taip |
| VOLKSWAGEN. VW | TIGUAN | M1 | 1811 | 1395 | 110 | Benzinas/Elektra | 2021-09-03 | Ne |
| Nuasmeninta | Nuasmeninta | M1 | 1214 | 1753 | 44 | Dyzelinas | 1999-11-19 | Taip |