| Įvertinimas |
0 / 10 (įvertino 0) |
| Įmonės kodas | 124938522 |
| Draudėjo kodas | 58944 |
| Darbuotojai | 17 (2026-03-31) |
| EVRK veikla | Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai |
| Registracijos data | 1999-07-09 |
| Metai | Ilgalaikis turtas |
Trumpalaikis turtas |
Nuosavas kapitalas |
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 490 730 € | 7 382 689 € | 7 643 534 € | 229 885 € |
| 2015 | 244 101 € | 2 778 753 € | 2 833 102 € | 189 752 € |
| 2016 | 350 980 € | 2 579 478 € | 2 904 639 € | 30 156 € |
| 2017 | 440 033 € | 2 382 904 € | 2 746 689 € | 76 248 € |
| 2018 | 533 365 € | 2 200 644 € | 2 597 903 € | 136 106 € |
| 2019 | 458 679 € | 3 002 929 € | 3 129 842 € | 331 766 € |
| 2020 | 392 168 € | 2 890 712 € | 3 163 529 € | 126 078 € |
| 2021 | 340 210 € | 3 079 094 € | 3 250 214 € | 172 735 € |
| 2022 | 314 714 € | 3 340 768 € | 3 631 289 € | 24 193 € |
| 2023 | 337 596 € | 3 115 298 € | 3 393 728 € | 62 749 € |
| Metai | Pardavimo pajamos |
Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius |
Grynasis pelnas (nuostoliai) |
|---|---|---|---|
| 2014 | 11 431 466 € | 1 071 178 € | 942 325 € |
| 2015 | 4 660 635 € | 1 031 040 € | 882 527 € |
| 2016 | 3 164 439 € | 516 798 € | 446 537 € |
| 2017 | 2 678 095 € | 220 729 € | 194 990 € |
| 2018 | 2 624 371 € | 167 212 € | 126 214 € |
| 2019 | 4 166 117 € | 1 040 868 € | 884 880 € |
| 2020 | 2 032 194 € | 318 889 € | 268 981 € |
| 2021 | 2 277 346 € | 517 196 € | 439 617 € |
| 2022 | 2 653 565 € | 456 968 € | 381 075 € |
| Markė | Pavadinimas | Kat. | Masė, kg | Tūris, cm3 | Galia, kW | Degalai | Pirm. reg. | Savininkas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OPEL | MOKKA X | M1 | 1409 | 1364 | 103 | Benzinas | 2016-11-25 | Taip |
| SKODA | OCTAVIA SCOUT | M1 | 1620 | 1968 | 147 | Dyzelinas | 2023-07-21 | Taip |
| SKODA | OCTAVIA SCOUT | M1 | 1620 | 1968 | 147 | Dyzelinas | 2023-07-21 | Taip |
| MERCEDES-BENZ | GLS 450 4MATIC | M1 | 2535 | 2999 | 280 | Benzinas/Elektra | 2025-01-30 | Taip |