| Įvertinimas |
0 / 10 (įvertino 0) |
| Adresas | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Labdarių g. 5 |
| Įmonės kodas | 111833546 |
| Tinklapis | http://www.benteler-distribution.lt |
| Draudėjo kodas | 722891 |
| Darbuotojai | 11 (2026-09-30) |
| EVRK veikla | Metalų rūdų ir metalų didmeninė prekyba |
| Registracijos data | 2004-03-01 |
| Metai | Ilgalaikis turtas |
Trumpalaikis turtas |
Nuosavas kapitalas |
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 16 835 € | 3 330 640 € | 2 307 599 € | 1 039 876 € |
| 2015 | 3 502 € | 1 085 017 € | 689 890 € | 398 629 € |
| 2016 | 5 631 € | 1 117 182 € | 812 758 € | 286 495 € |
| 2017 | 4 277 € | 1 548 601 € | 994 650 € | 559 826 € |
| 2018 | 4 838 € | 1 702 105 € | 466 176 € | 1 236 982 € |
| 2019 | 2 794 € | 1 309 246 € | 611 066 € | 691 046 € |
| 2020 | 31 369 € | 1 611 288 € | 772 208 € | 870 707 € |
| 2021 | 58 867 € | 3 504 969 € | 1 522 143 € | 2 048 297 € |
| 2022 | 85 398 € | 2 359 143 € | 1 463 145 € | 997 872 € |
| 2023 | 210 601 € | 2 079 143 € | 901 198 € | 1 400 042 € |
| Metai | Pardavimo pajamos |
Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius |
Grynasis pelnas (nuostoliai) |
|---|---|---|---|
| 2014 | 10 755 551 € | 53 008 € | 25 404 € |
| 2015 | 3 066 481 € | 30 977 € | 21 563 € |
| 2016 | 3 650 068 € | 138 132 € | 122 868 € |
| 2017 | 4 927 918 € | 211 928 € | 181 892 € |
| 2018 | 5 647 802 € | 205 240 € | 171 526 € |
| 2019 | 5 292 118 € | 175 975 € | 144 890 € |
| 2020 | 5 065 449 € | 196 529 € | 161 142 € |
| 2021 | 12 191 189 € | 894 297 € | 749 935 € |
| 2022 | 12 894 545 € | 526 236 € | 441 002 € |
| Markė | Pavadinimas | Kat. | Masė, kg | Tūris, cm3 | Galia, kW | Degalai | Pirm. reg. | Savininkas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HYUNDAI | i20. i20 Active | M1 | 1055 | 1248 | 55.2 | Benzinas | 2018-04-23 | Taip |
| NISSAN | NISSAN QASHQAI | M1 | 1404 | 1332 | 103 | Benzinas/Elektra | 2021-12-15 | Ne |
| SKODA | OCTAVIA | M1 | 1465 | 1968 | 110 | Dyzelinas | 2024-05-29 | Taip |