| Įvertinimas |
0 / 10 (įvertino 0) |
| Įmonės kodas | 302618176 |
| Tinklapis | http://www.bsolutions.lt |
| Draudėjo kodas | 2102709 |
| Darbuotojai | 21 (2026-09-30) |
| EVRK veikla | Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla |
| Registracijos data | 2011-04-22 |
| Metai | Ilgalaikis turtas |
Trumpalaikis turtas |
Nuosavas kapitalas |
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 61 085 € | 1 120 183 € | -180 320 € | 1 361 588 € |
| 2014 | 49 809 € | 1 095 660 € | -139 569 € | 1 285 038 € |
| 2015 | 10 753 € | 366 411 € | 18 234 € | 358 930 € |
| 2016 | 158 172 € | 269 421 € | 35 445 € | 392 148 € |
| 2017 | 122 403 € | 312 030 € | 79 546 € | 354 887 € |
| 2018 | 152 458 € | 310 013 € | 117 813 € | 344 658 € |
| 2019 | 147 832 € | 458 141 € | 176 937 € | 0 € |
| 2020 | 144 749 € | 641 505 € | 192 503 € | 593 751 € |
| 2021 | 140 003 € | 632 264 € | 210 037 € | 562 230 € |
| 2022 | 131 536 € | 1 588 181 € | 482 594 € | 1 237 123 € |
| 2023 | 210 103 € | 1 503 935 € | 870 477 € | 843 561 € |
| Metai | Pardavimo pajamos |
Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius |
Grynasis pelnas (nuostoliai) |
|---|---|---|---|
| 2013 | 6 428 632 € | -184 899 € | -184 899 € |
| 2014 | 8 121 618 € | 43 440 € | 40 751 € |
| 2015 | 1 929 382 € | 69 594 € | 58 656 € |
| 2016 | 1 816 475 € | 22 475 € | 17 211 € |
| 2017 | 2 527 116 € | 52 441 € | 44 101 € |
| 2018 | 2 843 609 € | 45 347 € | 38 267 € |
| 2019 | 4 135 153 € | 52 102 € | 42 718 € |
| 2020 | 3 188 413 € | 26 197 € | 15 566 € |
| 2021 | 4 489 754 € | 21 209 € | 17 534 € |
| 2022 | 7 981 379 € | 341 421 € | 287 850 € |
| Markė | Pavadinimas | Kat. | Masė, kg | Tūris, cm3 | Galia, kW | Degalai | Pirm. reg. | Savininkas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | GLE 400 D 4MATIC COUPE | M1 | 2310 | 2925 | 243 | Dyzelinas | 2023-05-30 | Ne |
| SKODA | KODIAQ | M1 | 1732 | 1984 | 140 | Benzinas | 2024-02-20 | Taip |
| SKODA | SUPERB | M1 | 1560 | 1968 | 110 | Dyzelinas | 2019-07-05 | Taip |